19 May 2015

Dzień drugi
Wyzwanie blogowe: "Tego chciałabym nauczyć się"
Takich rzeczy które chciałabym umieć jest naprawdę dużo. Jednak taką najbardziej aktualną na dzień dzisiejszy rzeczą, jest móc nauczyć się ładnie rysować (malować). Niestety nie jestem obdarzona jakimś szczególnym talentem plastycznym, aczkolwiek jakieś zdolności artystyczne próbują wydostać się z mojej duszy i coś tam sobie tworzę. Często z  podziwem patrzę i oglądam wspaniałe ilustracje nakreślone przez utalentowane dusze plastyczne i marzę o tym by móc również, tak pięknie pokrywać kartki kolorem. Ktoś mi kiedyś powiedział, że rysunku można się nauczyć. Że nie wszystko kryje się za wrodzonym talentem i taką umiejętność można w sobie wypracować. Więc mam taką cichą nadzieję że i mi starczy wytrwałości i pozytywnej energii aby ten cel osiągnąć :)http://www.senmai.pl/2015/05/tego-chcialabym-nauczyc-sie-ale-jestem-za-stara/

7 comments:

Anna Maria said...

Ja chyba też chcę :) W szczególności namalować w końcu córce obrazki do jej pokoju :) To by mi wystarczyło :)

Mari i said...

Ja kiedyś tez o tym marzyłam :) nawet oczami wyobraźni widziałam jak czaruję pędzlem, ale kiedy przyszło co do czego nie wiedziałam od czego zacząć.

Na Wrzosowisku said...

Bardzo lubię zabijać czas malując, najważniejsze żeby czerpać satysfakcję z tego, co się robi :)
Kiedyś miałam lekcję z twórczego przeobrażenia świata i pani uczyła nas, że w rysunku najważniejsza jest obserwacja a dopiero potem ruch ręki. Pozdrawiam :)

Ilona Popławska said...

Cudne twoje rysunki! Jak dla mnie perfekcja

Anonymous said...

Talent zdecydowanie masz, piękne dzieła tworzysz, jeżeli chcesz więcej lepiej to tylko ćwiczyć :)

Zenja said...

O! Pisałyśmy na podobny temat :) Tylko, że Ty potrafisz malować! Bardzo fajnie, że ciśniesz do przodu! Publikuj jak najwięcej swoich dzieł :)

Angelika Borucka said...

Świetne to przecież! Ładne kolory, fajny sposób malowania, dla mnie bomba!