16 October 2016

LO modlitwa

Ostatnio zrobiłam się mało mediowa więc pora na małe co nieco.
Wczoraj późną wieczorową porą powstała bardzo sentymentalna dla mnie praca.
Prezent dla najbliższej mi osoby. Miało być bardziej męsko i mam nadzieję, że udało mi się osiągnąć taki efekt. Zresztą ja również podpisuję się pod tym tekstem, bo i dla mnie ta modlitwa jest bardzo aktualna. Taka prawdziwa. Bo mój zapał - to prawdziwie słomiany zapał. W mojej głowie są tysiące pomysłów - a realizacja szwankuje na całej linii.
Gdy tylko zobaczyłam te słowa, wiedziałam że muszę je odpowiednio oprawić i dać ją tej mojej osobie :) mam nadzieję. że gdy te słowa będą wisiały w tym szczególnym miejscu pomogą komuś ......... coś.........w  jakiś sposób.......
 Użyłam tu ażurów ze Skrapińca, metalowe kwiaty od Retro Kraft Shop, media od Ayeeda, papier wizytówkowy ryps, kwiaty nieznane :) nie mam opakowania.

Pozdrawiam :)

14 comments:

Celestial said...

Piękne LO i piękna modlitwa. Mnie niestety też czasami dopada niechęć i znużenie, więc taka modlitwa też mi się przyda :)

Zuza G said...

Ta modlitwa dotyczy chyba większości scraperek :) U mnie jest tak, że nawet jak cały dzień jest zapał, to jak wieczorem dzieci już zasną, to zapał zamienia się w sen... Ale oprawa tej modlitwy wyszła ci świetna i na pewno obdarowany będzie wniebowzięty :)

Potworkowa ♥ Scrappasja said...

Świetna kompozycja :) oby obdarowanemu zapał nigdy nie mijał ;)

Karolina Tyrytko said...

Przepiękna praca!

Dora's Corner said...

Ciekawy pomysl i super realizacja! No i przy okazji motywacja dla gosci Twojego blogu, takich jak ja - zatem dziekuje i pozdrawiam :)

Wioletta Jagiełło-Czech said...

Pięknie ozdobiłaś tą ciekawą modlitwę. Musze ją sobie zapisać. :)

Weronika Górak-Pietrowska said...

Ta modlitwa to dla każdego jest, a jej oprawa jest niesamowita!! TO jest boskie no:)

Magdalena Wędzik said...

Piękna praca, piękna modlitwa.

Kasia Bogatko said...

Oj komu by się to nie przydała taka modlitwa! Mi oczywiście też ;) Ujęte doskonale a wykonanie oczywiście też świetne :)

Aga Starmachine said...

Pięknie, czysto - w sensie formy, nie wykonania :-)bo to się rozumie samo przez się, delikatnie, z przesłaniem... Bardzo, bardzo mi się podoba

J.Dark said...

Rewelacja! :)

Angelika said...

Mi też przydałaby się ta modlitwa, najlepiej w bardzo widocznym miejscu ;) Pięknie oprawiona! Jak najbardziej udało się uzyskać męski klimat z odrobiną retro-elegancji :)

Justyna Jasperse said...

Piękna praca!

Justyna Jasperse said...

Piękna praca!