31 December 2014

Kwiatowy blejtram

Witam wszystkich serdecznie. 
W swojej pracy postawiłam tym razem na blejtram formę, która jest moim faworytem. Pewnie ktoś zapyta dlaczego? Uważam że taka praca jest naprawdę elegancka, dopracowana, wytrzymała i gotowa do powieszenia na ścianie.

Najpierw pokryłam płótno gessem, które po wysuszeniu psikałam mgiełkami. Jako tła użyłam papieru Kolorowa Łąka z którego również powycinałam kwiatuszki. Gesso miejscowo pokryłam szarą mgiełką o odcieniu Storm Cloud. Jest to jedna moich ulubionych mgiełek, bardzo delikatna i ślicznie połyskuje. Elementy pomalowałam mediami. I tak śliczną tekturową klatkę pokryłam białą Ayeedą a potem pokryłam Silver Glitter. Do pokolorowania ptaszków na zielono użyłam aksamitnego pudru Velvet. 

Nowością dla mnie jest wosk. Przypomina mi on trochę pastę do butów, ale jest świetny w użyciu, wystarczy wziąć odrobinkę na palec i posmarować wybrany element. Ja wykorzystałam go do zaakcentowania włosów i serduszka rusałki. Na pewno do niego wrócę. 
 
Oczywiście nie byłabym sobą, gdybym nie użyła do wykończenia pracy połyskliwych perłowych perełek. Jeśli chodzi o przyklejanie dodatków to właściwie trochę mieszam. Bo wykorzystuje tu i klej magic i bardzo dobrze klejącą piankę Stic It. Szczerze mówiąc bardzo ją lubię, bo mocno przykleja i fajne jest to, że nie muszę pod większe powierzchnie przyklejać masy malutkich kosteczek dystansowych tylko docinam jeden długi pasek i gotowe :)  
 


 
Użyte produkty:


 http://kolorowyjarmark.pl/pl/p/Ayeeda-Paint-pearl-silver/515

http://kolorowyjarmark.pl/pl/p/Wosk-pozlacany-Golden-Light/848http://kolorowyjarmark.pl/pl/p/Mgielka-Color-Bloom-Storm-Cloud/1195http://kolorowyjarmark.pl/pl/p/Ayeeda-Paint-pearl-silver/515http://kolorowyjarmark.pl/pl/p/Samoprzylepna-dwustronna-pianka-1%2C5mm-A5/2119http://kolorowyjarmark.pl/pl/p/167-Tekturka-Love-Birds/1599http://kolorowyjarmark.pl/pl/p/Kolorowa-Laka-02/1519http://kolorowyjarmark.pl/pl/p/Velvet-puder-green/2146http://kolorowyjarmark.pl/pl/p/Ayeeda-Medium-Gesso-biale-120ml/506
                                                    
    
No comments: