01 February 2015

Layout

taki trochę inny, mediowy. Bardzo fajnie tworzyło mi się tę kompozycję. Na końcu posta znajdziecie listę produktów które wykorzystałam w swojej pracy.
Tło ozdobiłam różnymi elementami:koronkami, metalowymi zawieszkami, kwiatami. Wykorzystałam tutaj napis, który zrobiłam z wykrojnika Kesi'art LOVE. Na LO znajdziecie również piękne Primowe róże, listki od Scrapberry's i moje ulubione dodatki z kolekcji Forever Green. Ponieważ uwielbiam brokat, dodatki i kwiaty pomalowałam srebrną brokatową farbą Ayeeda. Białe listki nabrały nowego kolory dzięki tuszowi Distressa. Na koniec zrobiłam kilka chlapnięć oraz poszarpałam na brzegach papier.
 http://kolorowyjarmark.pl/pl/p/Papier-30x30-Elegy-Hapiness/2364http://kolorowyjarmark.pl/pl/p/Dodatki-Forever-Green/1411http://kolorowyjarmark.pl/pl/p/Kwiaty-Hortensja-ciemnozielona-bukiet-9-szt./473http://kolorowyjarmark.pl/pl/p/Kwiatki-Rozyczki-Szaro-bezowe-male-10szt-/2472http://kolorowyjarmark.pl/pl/p/Listki-Cedar-white-7-szt/1891http://kolorowyjarmark.pl/pl/p/Maska-Kesiart-vegetal-/2502http://kolorowyjarmark.pl/pl/p/Wykrojnik-metaliks-Love/740http://kolorowyjarmark.pl/pl/p/Mgielka-Color-Bloom-Storm-Cloud/1195http://kolorowyjarmark.pl/pl/p/Kwiatki-Rozyczki-Kremowo-fioletowe-10szt/384 ćwieków Wind of Travelhttp://kolorowyjarmark.pl/pl/p/Zestaw-metalowych-ramek-Around-the-World/2542

 

2 comments:

Do KaeM said...

Genialne LO! Tyle się na nim dzieje!

Iwona Nowakowska said...

Wspaniałe, letnie wspomnienia w pięknej oprawie:-)