17 January 2015

Przepiśnik

Witajcie :) dzisiaj pokażę Wam mój przepiśnik czyli segregator na przepisy kuchenne. Zrobiłam go ze starego segregatora, ponieważ chciałam by był bardziej uniwersalny. Jeśli chcecie zobaczyć jak wyglądała jego metamorfoza, to zapraszam na bloga Kolorowego Jarmarku gdzie przygotowałam mały tutorial.

 Bardzo się cieszę, że w końcu będę miała porządny segregator. Tym bardziej, że mogę jego strony dowolnie modyfikować, wyciągać, przekładać. Dzięki koszulkom mogę wyciągnąć tylko jedną kartę  z wybranym przepisem a segregator będzie leżał w bezpiecznym miejscu z dala od kuchennych zachlapań.

Strony mogę samodzielnie wydrukować na domowej drukarce, mogą być kolorowe z masą ciekawych zdjęć ukazujących własnoręcznie wykonane wypieki czy dania. 

Mam nadzieję, że czujecie się zainspirowani i w komentarzach pochwalicie się własnymi przepiśnikami. 

Pozdrawiam Fumiko.

Użyte produkty: http://kolorowyjarmark.pl/pl/p/Zestaw-papierow-do-scrapbookingu-Dom-Roz/1861http://kolorowyjarmark.pl/pl/p/Tasma-dekoracyjna-papierowa-washi-papugi-15-mm-x-10-m/1500http://kolorowyjarmark.pl/pl/p/Mgielka-Heidi-Swapp-Color-Shine-Primrose/1947


http://kolorowyjarmark.pl/pl/c/Media/80/1/default/1/f_producer_45/1
http://kolorowyjarmark.pl/pl/p/Roze-z-zywicy-For-Wedding-1/1180http://kolorowyjarmark.pl/pl/p/Samoprzylepna-dwustronna-pianka-1%2C5mm-A5/2119  


1 comment:

Mona_63 said...

Świetny pomysł... Piękny przepiśnik!!