07 July 2014

Jagody są mniam, mniam .....

o tak, myślę że większość z nas uwielbia jagody, lato, las..... robimy z jagódek przetwory i inne smaczne desery. Toteż właśnie jagody stały się myślą przewodnią nowego wyzwania na blogu sklepu Ewa do którego serdecznie zapraszam. Moją inspiracją do tego wyzwania jest notes-magnes na lodówkę który zgłaszam na wyzwanie TUTAJ. Od dawna nosiłam się z zamiarem zrobienia magnesu dla siebie, bo wciąż szukamkarteczek na drobne zapiski i nigdy nie mam nic pod ręką, gdy coś trzeba na szybko zanotować :) i już mam......

Ponieważ nie miałam papieru w odpowiednich barwach zrobiłam własny projekt, po czym go wydrukowałam na domowej drukarce.

Jagódki powstały z własnych zeszłorocznych leśnych zdjęć, a listki wycięłam zwykłym dziurkaczem.


Przygotowałam zestaw elementów do pracy.


Na zdobycznym kawałku prosokątnej tektury przykleiłam 3 kawałki odpowiednio przyciętego papieu. Na to dla ozoby dokleiłam 2 paseczki papieru w kratkę z jakiegoś sklepu scrapowego ( nie pamiętam nazwy)Następnie z kupionej kostki bloczka w papierniczym, wyrwałam 2 szt jednakowej grubości karteczek, które zamocowałam od spodu taśmą dwustronnie klejącą.


Ozdabianie no to jak widać, tuszowanie brzegów ulubionymi Distressami, wycinanie i przyklejanie jagódek, kwiatów, brokacików, siatki i kompowanie całości. Jagody i niektóre listki mocowałam na dystansikach, żeby były takie odstające. Resztę na kleju magic. 

Życzej miłej zabawy w wyzwaniu Jagody są mniam, mniam ..... 


4 comments:

mru said...

genialnie Ci ten papier wyszedł :) w ogóle cały projekt boski :)

Arleta said...

super

Agata Fleszar said...

super pomysł

Teo czyli ILKA said...

fajny notesik na zapiski
dziękuję za udział w wyzwaniu sklepu-ewa.pl
pozdrawiam
Teo