24 July 2014

Dzisiejszy deszczowy i pochmurny

dzień, zmobilizował mnie twórczo do zmierzenia się z mapką i wyzwaniem, które pojawiło się na blogu 13arts. I tak między robieniem gołąbków a sprzątaniem powstało LO. Ciapania 
generalnie nie są na razie moją mocną stroną. Nie mam cierpliwości na suszenie chlapnięć, potem chlapanie, suszenie i tak w kółko...... w efekcie chlapnięcia rozmywają się lub zlewają z innym kolorem i powstaje jakas brudna maź. Może kiedyś dojdę do wprawy i efekt mnie zadowoli. Miało być delikatnie ale poniosło mnie i jest gęsto z chlapnięciami .... W sumie LO miało być identyczne kolorystycznie jak mapka, no ale jak to ja musiałm go po swojemu.
Moje pieczątki to kawałek foli, jakaś prążkowana tekturka z ciastek, kawałek piankowej żółtej litery, którą pocięłam na kawałki a napisy zrobiłam kiedyś pieczątką na kartce u koleżanki :) Motylek pieczątka pochodzi ze sklepu TU. Odbicia robiłam tuszem Archival Ink Ranger, który jest rewelacyjny do takich rzeczy.

w ruch poszło gesso, tusze mgiełki, farba akrylowa, Ayeeda paint farbka, ulubiony Ayeeda silver glitter, samoprzylepne perełki, tekturki-aparaty, kawałki papierowej serwetki, kwiatuszki, pieczątka motyl i inne.....

http://13arts.pl/pl/p/Ayeeda-Paint-Matte-Raspberry/282http://13arts.pl/pl/p/Ayeeda-Paint-Silver-Glitter/385http://13arts.pl/pl/p/Mgielka-pastelowa-Pastel-Blue/3885 comments:

LucianaW said...

Congrats!!!! Beautiful project! I will try my first time in this challenge!!

mru said...

zachwycające tło Ci wyszło ;D kapitalna praca :)

Anna Rogalska said...

Wyszło wspaniale!!! Piękny layout! Dziękuję za udział w wyzwaniu 13arts!

Natalya Loi said...

Gorgeous page! Very gently! Thanks for playing along with us at 13 @ rts this month!

fumiko said...

Dziękuję za komentarze :)